Nachádzate sa tu

Domov » Catalog » Knihy » Životopisy, romány, príbehy

Stratení; Ako sa zbohatnúť

Kód: DSP-55-I3

4,40€  - 10 %

Cena: 3.96€
Autor: 
Kristína Royová
Vydavateľstvo: 
MSEJK

Stratení : Tomáša Zahradského prinútila matka do ženby a sama mu vybrala ženu Evu. Hoci dievča bolo tiché, skromné a pracovité, Tomáš ju nemiloval a jeho matka ju tiež znenávidela, lebo nedostala veno aké jej sľubovali. Keď si Eva, trápená mužom aj svokrou chcela vziať život a tak isť za avojou dcérkou, ktorá im zomrela, pocítila zrazu, že je Boh, a že je veľmi blízko pri nej. Napadla jej myšlienka, kam by išla, keby zomrela. Zatúžila vedieť viac o Pánu Bohu a spmenula si na Bibliu, ktorú doma mali ale ju nikto nečítal. Ako ju čítala spoznávala jasne čo je dobé a čo Pán Boh od nás chce, aby sme robili. Z nesmelej ženy sa stane odvážna žena, ktorá sa nebojí postaviť aj proti svokre, keď spozná, že čary sú hriech. Čo všetko preto musela vytrpeť, ale ako sa aj k jej vernosti Pán Boh priznal sa dočítate v novele Stratení.
Ako zbohatnúť: Dvaja muži prišli k poznaniu, že sú hriešni a potrebujú Božiu milosť. Prosili a hľadali Boha. Zmiloval sa Pán Ježiš nad nimi, odpustil obom. K Bohu sa obrátili aj ich manželky, stali sa šťastnými ľuďmi, ktorí mohli bez prekážky a domáceho sváru začať slúžiť aj so svojím domom Hosopodinovi. Zostať verný aj s pribúdajúcim majetkom však nie je vždy ľahké. Ako to dopadlo v oboch týchto rodinách sa dočítame, ale aj poučíme v malej novele, ktorá má iba 15 strán.
počet strán:
120 a 15
väzba:
mäkká

Nákupný košík

0 položiek 0.00€

Top 10

15 €  - 30 %

10.50€

19 €  - 10 %

17.10€

2,40 €  - 10 %

2.16€
3.50€

Reklama:


Odporúčame Vám firmy našich kresťanských známych:Našu webovú stránku obsluhuje webhosting websupport.sk. Môžeme Vám ho odporúčať. ;)
Hosting podľa vašich potrieb od WebSupport.sk

reklama rybka.sk:Ak chcete vedieť o našich novinkách lajkujte nás na Facebooku: